Sijainti: Etusivu / Yhteystiedot
Tehdyt toimenpiteet

Yhteystiedot

Aalto -yliopisto: Kauppakorkeakoulu ja Taiteiden ja suunnittelun korkeakoulu

Henri Järvinen henri.jarvinen@evl.fi, 050-3559294 Lue lisää...

Aalto-yliopisto Otaniemen kampus

Jenny Vainio jenny.vainio@evl.fi puh. 050 365 2256 Lue lisää...

Arcada & Hanken

Jan-Magnus Janssons plats 1, studentpräst Jessica Högnabba, jessica.hognabba@evl.fi , tel. 09 2340 2251, 050 380 0662 Lue lisää...

Diakonia-ammattikorkeakoulu DIAK (Helsinki)

Päivystys maanantaisin klo 11-13, Hiljainen huone, Sturenkatu 2, Kallion seurakunnan seurakuntapastori Ilkka Sariola, ilkka.sariola@evl.fi , p. 044-2779568. Lue lisää...

Haaga-Helia AMK

Oppilaitospappi Heidi Rautionmaa, heidi.rautionmaa@evl.fi, (09) 2340 2608, 050 597 4876 Pasilan toimipiste, Vastaanotto ti klo 10 - 11. Huone 6208 Haagan toimipiste , kerran kuussa torstaisin klo 10-11 Lue lisää...

Helsingin yliopisto: Keskustakampus ja Meilahti

Leena Huovinen leena.huovinen@evl.fi , (09) 2340 2518, 050 301 9613 Yliopiston päärakennus, uusi puoli, Fabianinkatu 33, ke klo 14-15 Lue lisää...

Helsingin yliopisto: Viikki ja Kumpula

Laura Mäntylä laura.mantyla@evl.fi, 050-591 9874 Lue lisää...

Kelloseppäkoulu (Espoo)

Margit Peltovirta margit.peltovirta@evl.fi, puh. 040 5130852 Lue lisää...

Keskuspuiston ammattiopisto (Espoo)

Margit Peltovirta margit.peltovirta@evl.fi, puh. 040 5130852 Lue lisää...

Metropolia AMK Espoo

Jyri Hakala 09 8050 2374 jyri.hakala@evl.fi Lue lisää...

Metropolia AMK Helsinki

Olen tavattavissa tiistaisin Tukholmankadulla ja keskiviikkoisin Bulevardilla, tarvittaessa myös muissa toimipisteissä, kuten Sofianlehdonkadulla, Ruoholahdessa ja Tavitalolla. Ota rohkeasti yhteyttä tai ota minua hihasta kiinni käytävällä, niin sovitaan aika! Tiina Komulainen, tiina.komulainen@evl.fi, puh: 050 5677 394 Lue lisää...

Omnia aikuisopisto

Margit Peltovirta margit.peltovirta@evl.fi, puh. 040 5130852 Lue lisää...

Omnia ammattiopisto

Jyri Hakala 09 8050 2374 jyri.hakala@evl.fi Lue lisää...

Stadin ammattiopisto

Stadin ammattiopiston oppilaitospappi Sanna Uusitalo 050 5965417, ota yhteyttä TÄSTÄ LINKISTÄ ask.fm/stadinamispappi, instagram/stadinamispappi, sanna.uusitalo@evl.fi Tieto nuorten toiminnasta mestat.fi Toimipaikkojen lähiseurakuntien yhteyshenkilöt ABRAHAM WETTERINTIEN TOIMIPAIKKA Herttoniemen seurakunta, nuorten aikuisten pappi Jyrki Keinänen 050 380 3004, jyrki.keinanen@evl.fi Lue lisää...

Taideyliopisto

Henri Järvinen henri.jarvinen@evl.fi, 050-355 9294 Taideyliopisto Sibelius-Akatemia Musiikkitalo Töölönlahdenkatu 16 C, tiistaisin (Sibeliusakatemian puoli, 4 krs). Kuvataideakatemia, Kasarmikatu 36, ke klo 14-15, Pohjakerroksen lepohuoneessa. Teatterikorkeakoulu, Haapaniemenkatu 6 perjantaisin 5. krs Huone 501 Aalto -yliopiston Taiteiden ja suunnittelun korkeakoulu, Hämeentie 135c torstaisin huone 6084. Lue lisää...
Kalenteri
« kesäkuu 2017 »
6
ma ti ke to pe la su
22 1 2 3 4
23 5 6 7 8 9 10 11
24 12 13 14 15 16 17 18
25 19 20 21 22 23 24 25
26 26 27 28 29 30
Tänään Viikko eteenpäin
Kirkkovuosi

Kirkkovuoden tekstejä lukee oppilaitospappi Sanna Uusitalo.

Kirkkovuoden tekstit mobiilisti